SHL-premiären närmar sig och nu är biljetterna till samtliga hemmamatcher i grundserien släppta. Det kommer vara högt tryck på biljettsidan under dagen så vi ber alla att ha tålamod.
Vänta inte för länge med att säkra din plats till:
Hemmapremiären som spelas lördag 17 september då Linköping gästar Behrn Arena kl 18:00. Henrik Löwdahls tröjhissning som går av stapeln lördag 19 november då vi tar emot Rögle kl 18:00.
Klicka här för att köpa biljetter till våra matcher.
Fredag 9 september spelar vi sista träningsmatchen innan SHL startar. Matchen spelas i Behrn Arena och Växjö står för motståndet. Matchstart är kl 18:00 och biljetter till matchen finns att köpa för endast 50 kr. Observera att matchen ingår för alla med säsongskort.
Biljetter till alla våra hemmamatcher går även att köpa hos vårt biljettombud Korthuset som du hittar på Drottninggatan 23 i Örebro.